Papildomos vairavimo pamokos

Papildomos pamokos

– tai vairavimo įgūdžių pagerinimas, nepriklausomai nuo to, ar jau turite vairuotojo pažymėjimą, ar tik ruošiatės laikyti egzaminą.

Vairavimo mokykla „Autoeksternas“ , įsikūrusi Vilniuje, Ateities g. 21, Jeruzalės g. 24/Mokyklos g. 3a, Ateities g. 20 (Mykolo Romerio universitete) bei S. Stanevičiaus g. 23 (PC „IKI) siūlo palankiausias sąlygas: mokymą vykdo profesionalūs vairavimo instruktoriai, praktiniai užsiėmimai vyksta  naujos kartos automobiliais – FORD FOCUS!
Vairavimo mokymo aikštelė įrengta strategiškai patogioje vietoje – Žirmūnų, Antakalnio, Valakampių, Kalvarijų ir kt. rajonų gyventojams!

Papildomos vairavimo pamokos Vilniuje

Jums padės ne tik ruošiantis laikyti vairavimo egzaminą judriomis sostinės gatvėmis, bet ir patoulinti vairavimo įgūdžius jau turint vairuotojo pažymėjimą. Minėtais atvėjais savo srities specialistai padės išlavinti, pagerinti, prisiminti įgūdžius, įgyti papildomų žinių. Svarbu  paminėti tai, kad Jūs ne tik patobulinsite savo sugebėjimus, bet ir įgausite psichologinio pasitikėjimo savo jėgomis.

Kvalifikuoti, ilgamete patirtimi pasižymintys vairavimo instruktoriai ir nauji automobiliai, gera nuotaika ir profesionalūs patarimai – visa tai sukuria teigiamas emocijas , su kuriomis po papildomų užsiėmimų išeinama gerokai užtikrinčiau. Jūs ne tik pasiruošite vairavimo egzaminui, bet ir ištaisysitevairavimo klaidas

.violeta